שיווק מנצח ואסטרטגיית נדל”ן מוכחת

חברת SUPERB מומחית בשיווק פרויקטי נדל"ן מגוונים, במעטפת מקצועית ומעניקה ללקוחותיה פתרונות שיווק ומכירות היקפיים כבר משלבי התכנון המוקדמים, מיתוג הפרויקט ובניית אסטרטגיה שיווקית מדויקת הכוללת ניהול תקציבי פרסום, יציאה לשיווק, וכלה בניהול וביצוע המכירות בפועל.

האפקטיביות של החברה מתבססת על ניתוח קפדני, יצירת תמהיל מיטבי ובניית אסטרטגיה מדויקת לשיווק הפרויקט  בהתאם לדרישות וללוח הזמנים של והיזם והמבצע.

אנו מבצעים בדיקות ובחינה לעומקו של הפרויקט ולקוחותיו הפוטנציאליים ומציעים תמחור הוגן וביטחון מלא בתהליך הרכישה וביזם. כל פרויקט חדש מקבל תיעדוף ומוצג ראשית למאגר הלקוחות של החברה.

SUPERB

לחברת SUPERB מאגר לקוחות נאמן ופעיל המפולח על פי צרכי הלקוח לביצוע עסקה בכל רגע נתון. על סמך מאגר זה וההכרות האישית עם לקוחותינו מתבצעת מכירת הפרויקטים במהירות ובאפקטיביות כשמקצועיות ויושרה הן ערכי הליבה עליהם אנו מתבססים בביצוע עסקאות.

Research, Strategy, Branding, Sales Management, Advertising

המומחיות שלנו

מחקר ואיפיון  |  ניתוח ואסטרטגיה  |  בידול ומיתוג  |  פרסום  |  ניהול המכירות 

צוות החברה בעל היכרות יסודית ורבת שנים עם שוק הנדל״ן הישראלי וכשזה מגיע לשיווק פרויקטים, הניסיון מדבר.

תכנון, אסטרטגיה, בניית מערך שיווק ומכירות מ-א ועד-ת הם הקרקע עליה אנו בונים את הצלחותינו. 
אנו מלווים מגוון רחב של יזמים בשיווק ומכירה של מאות יחידות דיור באזורים שונים לאורכה ולרוחבה של ישראל, משלב התכנון- הכרת צרכי הלקוח, מטרותיו, וגובה התשואה – לטווח קצר או ארוך ועד לתמונת החתימה של הרוכשים המרוצים. גם לאחר אלפי עסקאות הדדיות, עדיין מתרגשים מכל תמונה משותפת כאילו הייתה הראשונה.

הצטרפו להצלחה

מחפשים את חברת השיווק המקצועית והמסורה ביותר עבור הפרויקטים שלכם? אנחנו כאן עבורכם.

Scroll to Top
דילוג לתוכן