תוכן
ומדיה

באילו כלים משתמשים האנשים העשירים במדינה כדי למכור נכסים?

הנתונים נחשפים: רוב דירות יוקרה בישראל נמכרו רק מתווך מומחה.
 
הנתונים החדשים על שוק דירות היוקרה בישראל חושפים: למרות הכול, לבעלי דירות יוקרה בישראל כדאי ומומלץ, יותר מתמיד, להיעזר מתווך מומחה לדירות יוקרה. איך, כמה ולמה, בכתבה הזו. כתבה שהיא חובה לבעלי דירת יוקרה בישראל.
 
כיצד יועץ נדל"ן מומחה לתחום יכול לעזור לך לבצע את העסקה בצורה הטובה ביותר?
 

"קודם כל בזמן", מסביר גיל, מתווך נדל"ן לדירות יוקרה, "במכירת דירת יוקרה, הזמן הוא המוצר היקר ביותר בתחום. עם יועץ נדל"ן לדירות יוקרה, המתמצא היטב באזור ומסונכרן עם מאות קונים פוטנציאלים בשוק, תוכלו להגיע למכירה מוצלחת בזמן מהיר יותר".

 "אבל זה לא הכול, בואו נדבר רגע על המחיר. כל מוכר יעיד כי השגת התשואה הגבוהה ביותר לדירה, היא בראש מעייניו. יועץ או מתווך מומחה, המכיר היטב את השוק ומסונכרן עם קונים פוטנציאלים יוכל להביא לך את המחיר הטוב ביותר עבורך".
 
"בנוסף, מניסיוני, מתווכים מומחים יודעים לזהות היטב קונים מתעניינים לעומת לקוחות לא רציניים. עם יועץ נדל"ן מומחה לדירות יוקרה לזיהוי אתה מקבל רק קונים פוטנציאלים ורציניים".
 
דירת יוקרה בישראל נמכרת טוב יותר עם יועץ נדל"ן
 
שקד, הוא איש עסקים וגם בעלים של דירת יוקרה ברמת גן שניסה למכור אותה במחיר גבוה ולצורך כך, הוא החליט לשפץ את הדירה. שקד נטל הלוואה כבדה מהבנק, עבד קשה על השיפוץ המרהיב וחיכה לקונה המיוחל.
 
אבל אחרי למעלה משנה וחצי שהקונה המבוקש לא הגיע, למרות ששקד פרסם את דירת היוקרה בכל מקום אפשרי, ההלוואה בבנק כבר הכבידה ולשקד התחיל להימאס מהמיזם המאכזב. הוא הוריד עוד ועוד את מחיר הדירה עד שכבר היה מוכן נפשית למכור את הדירה במחיר נמוך במיוחד.
רגע לפני שעשה זאת, שקד החליט לנסות לפנות ליועץ נדל"ן לדירות יוקרה. ההפתעה, הגיעה תוך חודש: הדירה נמכרה בהצלחה ובמהירות לאמריקאי ציוני מאטלנטה בסכום שהיה מעל ומעבר לצפי הראשוני של שקד.
"המכירה המהירה ואיכותית הזו", אומר לנו גל, יועץ נדל"ן לדירות יוקרה, "הייתה יכולה להתרחש שנה קודם לכן. שנה שבה שקד לא היה מוטרד מקונים לא רציניים, מביקורים מטרידים בדירה, מתשלום ריביות גבוהות לבנק ועוד.
 
כעת גם הנתונים חושפים שחכם, מהיר ומשתלם הרבה יותר, למכור נכסי יוקרה עם יועץ נדל"ן מומחה לדירות יוקרה".
 
הכנו עבורכם 6 שאלות נפוצות שכדאי לכם לשאול את יועץ הנדל"ן שלכם
 
  • למה אני צריך יועץ נדל"ן?
בדיוק כמו עורך דין בבית משפט, על עסקה גדולה כמו מכירת דירת יוקרה כדאי לעבוד בצורה מקצועית. מתווך איכותי ייצג את הצד שלך בעסקה בחכמה ויביא להצלחת העסקה.
 
  • למה שאתן בלעדיות לשיווק הדירה ליועץ הנדל"ן?
 
כי רק עם יועץ נדל"ן מומחה המחויב לך, תוכל להגיע ללקוח הטוב ביותר עבורך. יועץ נדל"ן אשר עובד בבלעדיות מקנה לך מצד אחד קשר ללקוחות איכותיים שהוא מכיר היטב ומצד שני סנכרון עם מאות סוכנים אחרים. בלעדיות מאפשרת למתווך לשמור עליכם, על הזמן שלכם, על מחיר העסקה ועל הנכס עצמו מפני מבקרים לא רציניים.
 
  • מה דעתך על בלעדיות לתקופה מופחתת?
 
לא כדאי, ולמה? בשוק דירות היוקרה זמן המכירה הממוצע הוא כשנה, כך שלתקופת בלעדיות מופחתת – כנראה תוריד למתווך שלך את המוטיבציה.
 
  • אני רוצה לקחת ליועץ נדל"ן ללא עמלת תיווך, זה כדאי?
 
לא. ייעוץ ללא עמלה עלולה להטות את הכף לטובת הצד היחיד שמשלם את העמלה. בעסקה יקרה כמו דירת יוקרה. על יועץ הנדל"ן להיות בעמדת מחויבות לשני הצדדים, הקונה והמוכר, כדי להשיג עבורך את המחיר הטוב ביותר בשוק.
 
אני לא רוצה מתווך! חבל, לא תוכל להגיע לקונים פוטנציאלים איכותיים ולא תהנה מסנכרון עם מאות מתווכים מדן ועד אילת אשר עובדים בשיתוף פעולה זה עם זה.
 
  • מה חשוב לדעת בהתקשרות עם יועץ נדל"ן לדירות יוקרה בישראל?
 
חשוב להתקשר עם יועץ נדל"ן המומחה לשוק הספציפי. יועץ אמין ואיכותי המסונכרן עם כלים דיגיטליים בשוק הנדל"ן, המקלים עליכם למצוא את הקונה הפוטנציאלי הטוב ביותר. בנוסף, תעודת 'ברוקר' ליועץ הנדל"ן (תעודה הסמכה ייחודית ליועצי העל בשוק הנדל"ן בישראל), תבטיח לך ערבות לאמינות, ניסיון רב וניקיון כפים של המתווך.
 
  • למה דירת יוקרה בישראל נמכרות דווקא עם יועץ נדל"ן?
 
"על פי נתונים מקובלים", מסביר לנו גם תום, יועץ נדל"ן לדירות יוקרה, "תמהיל רוכשי דירות יוקרה בישראל מורכב מאנשי עסקים ישראלים אמידים או מאזרחים זרים. כדי למכור דירת יוקרה בשוק הייחודי הזה, לא מספיק ולפעמים חסר תועלת לפרסם מודעה נחמדה באתרי נדלן בחו"ל, באתרי יד שניה או בעיתונות". "להפך", ממחיש תום, "בדרך כלל פרסומים כאלו מביאים פניות מעטות או מקבץ של מתעניינים לא איכותיים. כדי להגיע לאותו קהל איכותי יש צורך ביועץ נדל"ן שמכיר את השוק ואת שכבת האוכלוסייה המצומצמת שקונה נכסי יוקרה בישראל".
 
מוכר דירת יוקרה? יועץ נדל"ן לתחום הוא הדרך הטובה ביותר עבורך לדירת יוקרה בשוק הישראלי לוקח בממוצע שנה להימכר אך משך הזמן הזה יכול בהחלט להתקצר עם יועץ המכיר את השוק היטב. ליועץ הנכון עבורכם כמוכרים של נכס צריכה להיות הכרות קרובה עם קונים איכותיים ובעלי אמצעים. היועץ הנכון יאפשר לכם להגיע לאחוזון העליון של הלקוחות האיכותיים.
 

מחפשים למכור או לקנות נכס? התקשרו או השאירו פרטים

Scroll to Top
דילוג לתוכן